تاریخ انتشار : شنبه 10 دی 1401 - 18:23
42 بازدید
کد خبر : 209759

دانلود زیرنویس فیلم Love & Basketball 2000 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Love & Basketball 2000 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Love & Basketball 2000 زیرنویس فیلم عشق و بسکتبال یک فیلم درام ورزشی عاشقانه آمریکایی محصول سال ۲۰۰۰ به نویسندگی و کارگردانی جینا پرینس-بایتوود در اولین کارگردانی فیلم بلند خود است. این فیلم توسط اسپایک لی و سام کیت تهیه شده است و بازیگرانی چون Sanaa Lathan و Omar Epps در آن

دانلود زیرنویس فیلم Love & Basketball 2000 زیرنویس فیلم عشق و بسکتبال یک فیلم درام ورزشی عاشقانه آمریکایی محصول سال ۲۰۰۰ به نویسندگی و کارگردانی جینا پرینس-بایتوود در اولین کارگردانی فیلم بلند خود است. این فیلم توسط اسپایک لی و سام کیت تهیه شده است و بازیگرانی چون Sanaa Lathan و Omar Epps در آن حضور دارند. داستان کوئینسی مک کال (اپس) و مونیکا رایت (لاتان)، دو همسایه همسایه در لس آنجلس را روایت می‌کند که قبل از اینکه در نهایت عاشق یکدیگر شوند، حرفه بسکتبال خود را دنبال می‌کنند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Love & Basketball 2000 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Love & Basketball 2000 مونیکا رایت و کوئینسی مک کال از کودکی می خواستند ستاره های بسکتبال حرفه ای باشند. با این حال، به عنوان یک دختر، مونیکا باید سخت کار کند تا خود را تثبیت کند، در حالی که به عنوان یک پسر، پتانسیل ستاره طبیعی کوئینسی در اوایل شناسایی و تشویق می شود. از آنجایی که این دو برای رسیدن به اهداف خود در بازی حرفه ای تلاش می کنند، باید با احساسات خود نسبت به یکدیگر نیز کنار بیایند.

ربع اول داستان در سال ۱۹۸۱ اتفاق می افتد، زمانی که خانواده مونیکا از آتلانتا به لس آنجلس نقل مکان کردند و به خانه همسایه کوئینسی نقل مکان کردند. زیک، پدر کوئینسی، گارد تیراندازی ستاره لس آنجلس کلیپرز است. کوئینسی و مونیکا فوراً به سمت یکدیگر جذب می شوند و عشق بسکتبال را به اشتراک می گذارند. کوئینسی از اینکه یک دختر می تواند به اندازه او بسکتبال را دوست داشته باشد، شوکه شده است، و وقتی مونیکا در اولین بازی یک به یک آنها او را شکست می دهد، شوکه تر می شود. او در حین بازی با عصبانیت او را به زمین می اندازد و به طور تصادفی صورتش را می برید. مادران آنها مداخله می کنند و به زودی کوئینسی و مونیکا آرایش می کنند. مونیکا سخت تر از آن چیزی است که کوئینسی می توانست در شخص دیگری تصور کند، و او به او نزدیک تر می شود و از او می خواهد که دوست دخترش شود. مونیکا می پذیرد و آنها اولین بوسه خود را به اشتراک می گذارند، اما دیری نمی گذرد که آنها به یکدیگر توهین می کنند و در حال جنگیدن روی چمن ها می چرخند و مونیکا به وضوح برنده می شود.

ربع دوم داستان در سال ۱۹۸۸ آغاز می شود، زمانی که مونیکا و کوئینسی رهبران تیم های بسکتبال مردان و زنان دبیرستان کرنشاو هستند. پیشاهنگی ها به وضوح متوجه کوئینسی شده اند که بسیاری او را یکی از برترین چشم انداز های کشور می دانند. او بین سایر دانش‌آموزان بسیار محبوب است، می‌تواند هر دختری را که می‌خواهد در مدرسه داشته باشد، و با یکی از زیباترین دختران مدرسه قرار می‌گیرد، اما همچنان با مونیکا دوست و همسایه خوبی است. از سوی دیگر، مونیکا با احساسات آتشین خود در زمین دست و پنجه نرم می کند، که اغلب منجر به خطاهای فنی در لحظات حساس بازی می شود که به فرصت های پیشاهنگی بالقوه مانند UCLA آسیب می رساند. او همچنین به طور مخفیانه هنوز احساساتی را نسبت به کوئینسی در خود دارد، اما برای ابراز آنها تلاش می کند زیرا او همیشه توسط دختران دیگر احاطه شده است. مونیکا همچنین با مادرش کامیل که او را تحت فشار قرار می دهد تا بسکتبال را کنار بگذارد و «مانند یک خانم عمل کند» درگیر است. از طریق جستجوی روح، مونیکا یاد می گیرد که احساسات خود را کنترل کند و تیم خود را به بازی قهرمانی ایالتی هدایت می کند. وقتی او و تیمش کوتاه می آیند، مونیکا ویران می شود.

دانلود زیرنویس فیلم عشق و بسکتبال ۲۰۰۰ مونیکا با کمک خواهر بزرگترش، لنا، که او را تغییر می دهد، شروع به بهبودی از شکست قهرمانی می کند. لنا حتی مونیکا را دوست دانشگاهی می یابد تا او را به رقص بهاری خود ببرد. کوئینسی با وجود مصرف شانا ایستون، متوجه مونیکا می شود و از ظاهر او تعریف می کند. بعداً همان شب، هر دو بیرون از پنجره او صحبت می‌کنند و به یکدیگر نشان می‌دهند که چگونه قرارهایشان آنطور که می‌خواستند نشد. مونیکا از کوئینسی می خواهد که نامه خود را از USC باز کند. که نشان می دهد او پذیرفته شده است. کوئینسی پیشنهاد USC را نیز پذیرفته است و آنها با یک بوسه جشن می گیرند. این منجر به آن می شود که آنها در نهایت بر اساس احساسات خود عمل کنند و در آن شب عشق بورزند.

زیرنویس فیلم Love & Basketball 2000 - بلو سابتایتل

زیرنویس Love & Basketball 2000 سه ماهه سوم در طول سال اول تحصیلی خود در USC آغاز می شود، مونیکا و کوئینسی خود را به عنوان ورزشکار، دانشجو و یک زوج مدیریت می کنند. در حالی که کوئینسی فوراً در زمین به موفقیت دست می یابد، مونیکا برای بازی کردن در پشت گارد ارشد سیدرا اونیل تلاش می کند. مونیکا اغلب با سرمربی خود الی دیویس برخورد می کند در حالی که رابطه او در کوئینسی بیشتر و بیشتر تیره می شود. کوئینسی برای مقابله با توجه رسانه ها تلاش می کند، در حالی که با تلاش های پدرش برای متقاعد کردن کوئینسی برای پایان دادن به کالج قبل از حرفه ای شدن درگیر است. مونیکا در نهایت در پایان فصل نقطه شروع را به دست آورد. وقتی کوئینسی متوجه خیانت پدرش می‌شود، از مونیکا می‌خواهد که مقررات منع آمد و شد را بشکند تا با او بماند و او قبول نمی‌کند. روز بعد کوئینسی آشکارا به مونیکا خیانت می کند و مطمئن می شود که او را می بیند و این زوج از هم جدا می شوند.

سه ماهه چهارم از سال ۱۹۹۳ پیروی می کند، چند سال قبل از تأسیس WNBA. مونیکا با یک تیم بین المللی بسکتبال زنان (IBWA) در بارسلونا بسکتبال حرفه ای بازی می کند. مونیکا دلتنگ خانه است، اما نمی تواند زندگی ای را تصور کند که شامل بسکتبال نباشد. در حالی که مونیکا تیمش را به یک پیروزی غالب در بازی قهرمانی هدایت می کند، شروع به درک این می کند که عشق او به بسکتبال مانند قبل نیست.

کوئینسی پس از خروج از USC پس از فصل اول تحصیلی خود، اکنون نامزد کرده و در پنجمین سال حضور در تیم حرفه ای، تلاش می کند تا نقشی در تیم جدید خود، لس آنجلس لیکرز پیدا کند. او فصل سختی را پشت سر گذاشته است، اما سرانجام زمانی که مربیش او را به عنوان جایگزین نیک ون اکسل جذب می کند، مدتی برای بازی پیدا می کند. بلافاصله، کوئینسی یک شوت سه امتیازی ایجاد می کند، اما در بازی بعدی آن را با یک دزدی-دانک در زمان نمایش جبران می کند. اما به همان سرعتی که به نظر می رسد او رگه بد خود را تغییر داده است، هنگامی که پس از بازی به طور ناخوشایندی به زمین می رسد و ACL خود را پاره می کند، دچار آسیب شدید زانو می شود. خانواده‌اش با عجله به بیمارستان می‌روند تا در کنار او باشند، اما والدین او که اکنون طلاق گرفته‌اند، هنوز هم با دیدن یکدیگر دچار اصطکاک می‌شوند. مونیکا در مورد مصدومیت کوئینسی می شنود و برای دیدن او به خانه پرواز می کند. هنگامی که کوئینسی را در بیمارستان ملاقات می کند، وقتی نامزدش به اتاقش می آید، متوجه می شود که او برای ازدواج نامزد کرده است.

مونیکا به خانه بازگشته است و همچنین بر سر رنجش های قدیمی با مادرش کامیل درگیر دعواهای معمولی می شود. کامیل به مونیکا می گوید که پس از بچه دار شدن باید رویاهای خود را رها می کند و او از مونیکا به خاطر قدردانی از فداکاری هایی که برای خانواده اش انجام داده است ناراحت است. مونیکا در مقابل استدلال می کند که کامیل هرگز به او احساس دوست داشتن و پذیرفتن نمی دهد، زیرا او مدام سعی می کرد او را وادار کند تا از اهدافش برای یک «نقش زن» کلیشه ای در زندگی که نمی خواست، دست بردارد.

زیرنویس فیلم عشق و بسکتبال ۲۰۰۰ کوئینسی فیزیوتراپی را تکمیل می کند، در حالی که عروسی او نزدیک تر می شود. مونیکا بسکتبال را رها کرده تا در بانک کار کند. با دیدن اینکه مونیکا چقدر ناراضی است، کامیل او را تشویق می کند تا برای حرفه خود و مردی که دوستش دارد بجنگد. کوئینسی و مونیکا قبل از اینکه مونیکا او را در یک بازی تک به تک با ریسک بالا به چالش بکشد، با هم ملاقات می کنند و خاطراتشان را به یاد می آورند. اگر ببازد، عروسی را لغو می کند و مونیکا را انتخاب می کند. کوئینسی موافقت می کند و برنده می شود، اما دیگر نمی تواند از مونیکا جدا باشد و او را به جای آن انتخاب می کند. تا سال ۱۹۹۸، مونیکا در حال بازی در WNBA جدید (به عنوان بخشی از لس آنجلس اسپارکس) با همسرش کوئینسی و دختر نوپایشان در حال تشویق است.

در یک صحنه پس از اعتبار، دختر کوئینسی و مونیکا در حال بازی بسکتبال در یک زمین بازی نشان داده می شود.

زیرنویس Love & Basketball 2000 - بلو سابتایتل

زیرنویس عشق و بسکتبال ۲۰۰۰ در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس ۱۱۳ نقد، با میانگین امتیاز ۶.۹/۱۰، دارای ۸۵ درصد محبوبیت است. اجماع منتقدان این سایت می‌گوید: «کارگردانی و بازیگری مطمئن، نگاهی روشن‌تر به ورزشکاران جوان ارائه می‌کند». در متاکریتیک، فیلم بر اساس ۲۸ منتقد، میانگین وزنی امتیاز ۷۰ از ۱۰۰ را به دست آورده است که نشان دهنده «نقدهای عموماً مطلوب» است. تماشاگران شرکت‌کننده در نظرسنجی CinemaScore به فیلم نمره متوسط «A» را در مقیاس A+ تا F دادند.

Lisa Schwarzbaum منتقد فیلم از Entertainment Weekly یک نقد A− به Love & Basketball داد. او از نمایش کلی ورزش زنان در فیلم لذت می برد و می گوید: «سرعت و حیله گری خود بازی تضمین می کند که فیلم های مربوط به مردانی که با حلقه شلیک می کنند هیجان انگیز هستند، اما تازگی تماشای زنان که ظرافت فیزیکی خود را به مسابقه می آورند، یک نوبت است. بر.”

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.